دسته بندی محصولات
سبد شما

اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO

اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO
اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO
** ناموجود **
اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO
اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO
اسباب بازی چرتکه جغجغه ای تولو TOLO
450,000تومان
  • موجودی در انبار: ** ناموجود **
  • کد کالا: TLO86310

اسباب بازی چرتکه جغجغه ای

 

اسباب بازی چرتکه جغجغه ای TOLO دارای صدای جغجغه می باشد که کودک از شنیدن آن لذت میبرد. همچنین این اسباب بازی زیبا دارای رنگ آمیزی شاد و هیجان انگیز است که به راحتی در دستان کودک جای می گیرد. کودک دلبند شما می تواند از آن به عنوان دندان گیر هم استفاده کند. همچنین برای تقویت حس بینایی، شنوایی، لامسه و تشخیص رنگ ها و تقویت دیگر مهارت ها بسیار مناسب میباشد.

روش بازی با کودک بالای ۳ ماه:

چرتکه جغجغه ای را به کودک نشان داده و اجازه دهید کودک به تنهایی با آن بازی کند. کودک را تشویق کنید تا مهره های چرتکه را تکان دهد و از یک طرف به طرف دیگر ببرد. سعی کنید شمارش اعداد را با کمک چرتکه به کودک عزیز خود آموزش دهید. هر چند کودک برای یادگیری آن خیلی کوچک باشد. چرتکه وسیله ای است که باعث تقویت نیمکره راست مغز کودک شده و موجب می شود که مهارت محاسبه و ریاضی کودک در آینده بهتر شکوفا شود.

اطلاعات کلی
اهداف آموزشی آموزش نظم و ترتیب --- افزایش صبر و پایداری --- کمک به تقویت حافظه --- مناسب برای افزایش قدرت بصری و شنوایی --- مناسب برای افزایش مهارت دستان کودک --- مناسب برای افزایش هماهنگی میان چشم و دست کودک --- مناسب برای افزایش قدرت خلاقیت در کودکان --- تقویت مهارتهای حل مساله و دلیل یابی --- تشخیص بافت اشیاء با حس لامسه --- افزایش مهارت های دیداری؛ تشخیص و تفکیک رنگ ها --- تقویت مهارت تطبیق رنگها و مرتب سازی اشکال
رده سنی مناسب برای گروه سنی بالای ۳ ماه
ویژگی جنس: پلیمر (پلاستیک فاقد سرب)--- طراحی کلاسیک--- دارای رنگ های شاد و جذاب--- قابل اتصال به تخت و یا پارک کودک---
برند
تولو

نوشتن نظر

بد خوب

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات