دسته بندی محصولات
سبد شما

5 تا 8 سال

Brand: huiletoys کد کالا: hlt2103A
ارگ کتابی با صدای حیوانات هولی تویز huile toys این اسباب بازی برای آموزش کودکان بسیار مناسب است چرا که هر کدام از حیوانات که در این ارگ قرار دارند دارای رنگ منحصر به فرد و شکل متفاوتی هستند که کودک به این طریق می‌تواند رنگ‌های گوناگون و حیوانات مختلف را بشناسد. ارگ کتابی با..
1,050,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLTE7981
اسباب بازی برج سیرک هولی تویز Hola Toys کودکان در سنین رشد نیاز به اسباب بازی هایی دارند که علاوه بر سرگرمی کمک به رشد ذهنی بهتر آنها کند. پازل مگنتی برج سیرک کد 7981 hola toys یک اسباب بازی سرگرم کننده با طراحی بسیار جذاب مناسب کودکان +18 ماه می باشد. قطعات این محصول مگنتی است و از اشکال هن..
635,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT31993
اسباب بازی فرمان آویز هولی تویز Huile Toys تجربه رانندگی برای کودکان از شیرین ترین و جذابترین بازی هاست. همه بچه ها دختر و پسر علاقه خاصی برای رانندگی دارند. کافیست آنها را پشت فرمان رها کنید. اسباب بازی فرمان آویز هولی تویز موزیکال و سرگرم کننده، مخصوص کودکان بالای ۱ سال و یک..
1,480,000تومان
Brand: Winfun کد کالا: WFN000684
اسباب بازی فرمان مسابقه‌ وین فان Winfun اسباب بازی فرمان وین فان از برند مشهور وین فان که یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برنده های تولید اسباب بازی های نوزادی و کودکانه است. این اسباب بازی به طور تخصصی بر روی مهارت های خود ابرازی، کنجکاوی و دست ورزی کودکان کار می کند و آن ها را تقویت می کن..
1,070,000تومان
Brand: Winfun کد کالا: WFN001080
اسباب بازی فرمان موزیکال بزرگ Winfun اسباب بازی فرمان موزیکال بزرگ Winfun رانندگی واقعی را برای کودک شبیه سازی می کند به این صورت که با حرکت دادن فرمان، ماشین کوچکی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد حرکت می کند و بچه ها باید سعی کنند تا ماشین را به خوبی کنترل و هدایت کنند   مناسب برای ..
1,645,000تومان
اسباب بازی فرمان موزیکال و چراغدار سبز بزرگ اسباب بازی فرمان موزیکال و چراغدار سبز بزرگ
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: 013688
اسباب بازی فرمان موزیکال و چراغدار سبز بزرگ  یک اسباب بازی زیبا برای کودکان علاقه مند به رانندگی است. با حرکت فرمان توسط کودک ماشین کوچکی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد، حرکت می کند. کودک باید بکوشد تا ماشین را به خوبی و در مسیر درست هدایت نماید. کودک حین بازی با این فرمان تصور می کند که درو..
965,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT796300
اسباب بازی فکری جهانگرد هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند. این اسباب بازی دارای یک صفحه مربع شکل با شیار های مختلف می باشد. همچنین شامل 3 مانع و وسیله های نقلیه از قبیل کشتی، هواپیما، ماشین و اتوبوس است. این بازی دو نفره بوده و روحیه هم..
545,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT8982
اسباب بازی فکری ماشین فضایی هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند . این سری از اسباب بازی های جدید برند هولی تویز است . این اسباب بازی کودکان ویژگی های ابزار های فضایی را یاد میگیرند و فناوری های هوافضا تصور کرده و بسازند و علاقه ..
1,465,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT8983
اسباب بازی فکری موشک فضایی هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند . این سری از اسباب بازی های جدید برند هولی تویز است . این اسباب بازی کودکان ویژگی های ابزار های فضایی را یاد میگیرند و فناوری های هوافضا تصور کرده و بسازند و علاقه ع..
2,485,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT8981
اسباب بازی فکری پایگاه فضایی هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند . این سری از اسباب بازی های جدید برند هولی تویز است . این اسباب بازی کودکان ویژگی های ابزار های فضایی را یاد میگیرند و فناوری های هوافضا تصور کرده و بسازند و علاقه..
1,875,000تومان
اسباب بازی قطار دومینو ساز 120 عددی Domino Train اسباب بازی قطار دومینو ساز 120 عددی Domino Train
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: B7300
اسباب بازی قطار دومینو ساز 120 عددی Domino Train قطار دومینو ساز 120 عددی سایز بزرگ یک اسباب بازی و هدیه مناسب برای کودکان بالای 3 سال است. از دومینوها می‌توان برای آموزش اعداد، آموزش رنگ‌ها، آموزش توالی و الگوخوانی استفاده کرد. کنار هم چیدن دومینوها مهارت دست کودکان را بالا می&zwn..
1,200,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT795900
اسباب بازی قطار گنج یاب هولی تویز Hola Toys اسباب بازی قطار گنج هولاتویز مدل HE795900، هوش و خلاقیت کودکان را افزایش دهید. اسباب بازی فکری بسیار جذاب و سرگرم کننده، قطعات پازل را بصورت درست در جایشان قرار بده، بازی نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق دارد تا واگن ها را در موقعیت های صحیح قرار دهید . این ا..
680,000تومان
اسباب بازی ماشین ریلی 138 تیکه Changeable Track اسباب بازی ماشین ریلی 138 تیکه Changeable Track
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: NO288
اسباب بازی ماشین ریلی 138 تیکه Changeable Track این محصول یک مسیر ماشین بازی به شکل ریل قطار است که محصولی جدید و متمایز با سایر محصولات میباشد. ریل های انعطاف پذیر، که می توانند از این طرف به سمت دیگر حرکت کنند تا شکل مورد نظر شما را ایجاد کنند.قرقره مسیر را مرطوب می کند، تا از واژگون شدن جلوگیر..
1,465,000تومان
اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال آبی Racing اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال آبی Racing
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: XZ-1080
اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال آبی Racing  یک اسباب بازی زیبا برای کودکان علاقه مند به رانندگی است. با حرکت فرمان توسط کودک ماشین کوچکی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد، حرکت می کند. کودک باید بکوشد تا ماشین را به خوبی و در مسیر درست هدایت نماید. کودک حین بازی با این فرمان تصور می کند که د..
1,500,000تومان
اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال صورتی Racing اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال صورتی Racing
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: YW-320
اسباب بازی ماشین فرمان دار موزیکال صورتی Racing  یک اسباب بازی زیبا برای کودکان علاقه مند به رانندگی است. با حرکت فرمان توسط کودک ماشین کوچکی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد، حرکت می کند. کودک باید بکوشد تا ماشین را به خوبی و در مسیر درست هدایت نماید. کودک حین بازی با این فرمان تصور می کند که..
1,500,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: CY-7099
اسباب بازی ماشین فرمان دار و داشبورد موزیکال  یک اسباب بازی زیبا برای کودکان علاقه مند به رانندگی است. یک ماشین اسباب بازی با چهار چرخ، آینه بغل، راهنما، دنده، فرمان و صفحه بازی است با حرکت فرمان توسط کودک ماشین کوچکی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد، حرکت می کند. کودک باید بکوشد تا ..
1,325,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: CY-7076
اسباب بازی ماشین فرمان داشبورد دار موزیکال  یک اسباب بازی زیبا برای کودکان علاقه مند به رانندگی است. یک ماشین واقعیه و به کودک در ایفای نقش کمک میکند تا فکر کنند مانند والدین خود میتوانند رانندگی یک ماشین را به عهده بگیرند. این فرمان موزیکال مناسب گروه سنی 3 سال به بالا است و دارای موزیک و چ..
1,155,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: M310
اسباب بازی ماشین فلزی آئودی موزیکال مدل AUDI E Tron Vision GT ماشین فلزی آئودی مدل AUDI E Tron Vision GT محصولی زیبا و با کیفیت است این ماشین نوعی ماکت فلزی شبیه سازی شده از روی نمونه ی اصلی این خودرو است. دارای قابلیت های همچون بازشدن درب های جلو ، درب کاپوت و درب صندوق میباشد . م..
415,000تومان
Brand: Winfun کد کالا: WFN001307
اسباب بازی موزیکال کودک طرح آتش نشان با آدمک winfun اسباب بازی ایسگاه آتش نشانی WINFUN یک پیشنهاد عالی جهت بازی و سرگرمی کودکان می باشد. این ست شامل ایسگاه آتش نشانی، آتش نشان، ماشین آتش نشانی، آتش، درخت، گربه و سایر علائم هشداری می باشد. این مجموعه از جنس پلاستیک مرغوب و با کیفیت ساخته شده و فاق..
780,000تومان
Brand: Winfun کد کالا: WFN00852
اسباب بازی میز آویز اقیانوس وین فان winfun میز آویز اقیانوس وین فان دارای اشکال مختلف حیوانات دریایی است که شامل: یک اختاپوس، ستاره دریایی، لاک پشت که در قسمت وسط آن حروف الفبای انگلیسی نوشته شده، خرچنگ که در وسط آن دانه های ریز رنگی قرار دارد و صدف می باشد. این اسباب بازی دارای دو بند قابل..
850,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 87 (5 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات