دسته بندی محصولات
سبد شما

تشک رفلاکس نوزاد و تسکین دل درد شیب دار و محافظ دار

تشک رفلاکس نوزاد و تسکین دل درد شیب دار و محافظ دار
** ناموجود **
تشک رفلاکس نوزاد و تسکین دل درد شیب دار و محافظ دار
166,000تومان
  • موجودی در انبار: ** ناموجود **
  • کد کالا: SBB9021

گزینه های موجود

تشک شیب دار ضد رفلاکس نوزاد، رفع کننده دل درد،محافظ دار و ضد غلت نوزادی Sevi Bebe

کشور سازنده: ترکیه
مناسب سن: بدو تولد تا 6 ماهگی
ابعاد: 65 * 40 * 8 سانتیمتر
رنگ بندی: سفید - صورتی - آبی
  ویژگی ها:
Sevi Bebe برند معروف لوازم نوزاد در ترکیه
دارای کیسه هسته گیلاس جهت گرم نگه داشتن قسمت شکم نوزاد
دارای بالشتک های محافظ و ضد غلت خوردن نوزاد
قابلیت جدا کردن بالشتک های نوزاد
قرار گیری بالاتر سر نوزاد نسبت به بدن
قابلیت خوابیدن نوزاد به پهلو
دارای حفره های ایجاد گردش هوا و ضد خفگی در قسمت سر
قابل استفاده بعنوان بالش شیر دهی
بسیار موثر در کاهش ریفلاکس نوزاد
بسیار مناسب جهت جابجایی نوزاد
مناسب استفاده بعنوان تشک نوزاد در مهمانی ها
الیاف طبیعی و ضد حساسیت
قابلیت برداشتن و یا تغییر در جایگاه بالشتک
مناسب استفاده از بدو تولد تا حدود 6 ماهگی
مورد تایید و توصیه بسیاری از پزشکان فوق تخصص نوزاد
 

توضیحات تکمیلی(نقد و بررسی):

در دستگاه گوارش انسان، دو عضله وجود دارد. یکی بعد از دهان و دیگری قبل از معده. شُل بودن این عضلات منجر به خروج محتویات معده از معده به سمت دهان شده که رفلاکس نامیده می شود. در نوزادان، این عضلات تا بعد از 6 ماهگی شُل هستند. به همین دلیل، نورادان شیر و مایعاتی که میخورند را برمی گردانند.

به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به نوزاد در هنگام خواب، پزشکان به والدین نحوه ی خواب مناسب را آموزش می دهند. آنها پیشنهاد می کنند که نوزاد به پهلو بخوابد. اگر نوزاد به روی شکم می خوابد، پزشکان پیشنهاد می کنند که از تشکی استفاده بشود که از خفگی نوزاد پیشگیری کند. در هنگام رفلاکس بهتر است سر نوزاد در وضعیتی بالاتری نسبت به بقیه بدن قرار بگیرد.

نفخ و کولیک از دیگر مشکلات شایع در نوزادان است. معمولا والدین تلاش می کنند تا از کیسه آب گرم برای نوزاد استفاده کرده و آنرا روی شکم نوزاد قرار دهند ولی خواباندن نوزاد روی کیسه آب گرم سخت و همچنین خطر احتمال سوختگی را در پی دارد.

تشک چند منظوره "SeviBebe" دارای یک جایگاه در وسط تشک است(محلی که شکم نوزاد در آن قسمت است) که در آن کیسه ای از هسته های گیلاس در آن قرار می گیرد. (قبلا، از کیسه آب گرم استفاده می شد ولی به دلیل احتمال سوختن نوزاد توسط آب گرم، استفاده از کیسه آب گرم در اروپا ممنوع شد، و "سوی به به" از این ابتکار استفاده کرد) 

هسته های گیلاس به طور طبیعی خاصیت نگه داری گرما را در خود دارند. گرمای نفوذ یافته در هسته های گیلاس پس از تماس  با  اعضای بدن به آن عضو منتقل شده و گرمای  خود را به آن منتقل می نماید و باعث التیام و تسکین درد میگردد.

برای نفخ و کولیک در نوزادان ، هسته های گیلاس 100 درصد طبیعی بوده و مناسبند. هسته های گیلاس گرما را به مدت طولانی نگه می دارند و به تدریج و به مرور زمان گرما را آزاد می کنند و باعث بهبود دل درد های ناشی از نفخ و کولیک در نوزاد می شوند. هسته ها را می توان به مدت 15 دقیقه در دمای 150 درجه روی اجاق گاز  یا فر گاز، گرما داد و یا 2 دقیقه در ماکروویو 600 واتی قرار داد. سپس کیسه را در جایگاه تعبیه شده در تشک قرار داده و نوزاد را روی تشک بخوابانید. در این حالت گرمای ذخیره شده در هسته های گیلاس با ملایمت و به مرور زمان ناحیه شکم نوزاد را گرم نگه می دارد. 

این تشک جدید که 4 ویژگی منحصر به فرد دارد، برای نوزادان از بدو تولد تا حدود 6 ماهگی بسیار مفید است.

شیب دار است که برای کاهش رفلاکس نوزاد بسیار موثر است.

ضد خفگی است، بدین صورت که در ناحیه سر نوزاد دارای حفره هایی برای جریان تهویه هوا است و در صورتی که دهان و بینی نوزاد روی تشک قرار بگیرد، نوزاد دچار خفگی یا از خواب پریدن نمی شود.

محافظ دار است و با استفاده از بالشتک های کناری تشک که امکان تنظیم آن وجود دارد، والدین میتوانند  نوزاد را آن گونه که پزشکان توصیه می کنند (به پهلو) بخوابانند. این نوع خوابیدن باعث میشود که در صورت بروز رفلاکس ناگهانی در خواب، مایعات به درون گلوی نوزاد نپرد و دچار خفگی در خواب نشود.

و در قسمت وسط تشک جایگاهی برای کیسه  هسته گیلاس تعبیه شده، که برای گرم نگه داشتن شکم نوزاد و تسکین درد ناشی از کولیک و نفخ مفید است.

تشک شیب دار ضد ریفلاکس  Sevibebe یکی از لوازم بسیار کاربردی و مفید برای نوزاد و والدین است. دو بالشتک محافظ که در دوطرف تشک با چسب پارچه ای نصب گرددیده قابل تغییر روی تشک نوزاد هستند و متناسب با جثه نوزاد میتوان آنها را به تشک چسباند.

 

تشک شیب دار نوزاد ضد خفگی

شیب ملایم تشک، سر و گردن نوزاد را بالاتر از نیم تنه پایینی قرار می دهد و همین مسئله در کاهش رفلاکس نوزاد بسیار موثر است.

جابجا کردن نوزاد و همچنین دادن نوزاد به دست دیگران (اقوام و مهمانان) با این تشک بسیار راحت و مطمئن است. زیرا این تشک نرم و قابل انعطاف است و به راحتی در دست (آغوش) بزرگسالان جای می گیرد. همچنین بالشتک های محافظ آن باعث می شود نوزاد روی تشک ثابت بماند و به اطراف نچرخد.

پارچه رویه این تشک نوزادی ، از بهترین پارچه بدون پرز و صد در صد پنبه نخی تولید شده و ابر داخلی آن ضد حساسیت می باشد. همچنین این تشک در کاور ناییلونی محکم و زیپ دار قرار دارد که جابجایی بهداشتی تشک را در مهمانی ها و مسافرت آسان کرده است.

مطالعه مواردی که در ذیل به آن اشاره شده را به شما والدین نکته سنج پیشنهاد می کنیم...

- نوزاد تازه متولد شده بسیار آسیب پذیز است.مخصوصا در ناحیه سر و گردن. لذا جابجایی نوزاد باید با نهایت احتیاط و کمترین تغییر حالت انجام گردد.

- رفلاکس موجب کاهش وزن و اختلال خواب کودک می‌شود. نوزادان تا سه ماهگی سیستم گوارش کاملی ندارند و اختلالات گوارشی در آنها شایع است. این تشک دارای شیب ملایم و استانداردی است که سر و گردن و بالا تنه نوزاد را بالا تر از قسمت پایین تنه قرار می دهد و همین امر در کاهش ریفلاکس نوزاد و خواب راحت تر بسیار موثر است.

- در صورتی که نوزاد دچار سرما خوردگی و گرفتگی بینی شود، راه تنفس بسته می شود و نوزاد به سختی تنفس می کند. خواباندن نوزاد بر روی تشکی که شیب دار است و سر نوزاد کاملا بالاتر از بدن قرار دارد به این مشکل کمک می کند.

- در بدو تولد و تا یکی دو ماه اول اقوام و آشنایان برای عرض تبریک و دیدن نوزاد به دیدنتان می آیند. معمولا اقوام نزدیک تر دوست دارند نوزاد را در دست یا آغوش بگیرند. این تشک با ظرافت و اندازه مناسبی که برای نوزاد دارد میتواند به راحتی در دست و روی پای بزرگسالان قرار گیرد و با داشتن بالشتک های محافظ در اطراف آن خیال والدین را از امنیت و ثابت ماندن سر و گردن نوزاد در آغوش دیگران راحت کند.

- در زمانی که می خواهید نوزاد را به پهلو بخوابانید، بالشتک های محافظ می توانند نوزاد را به همان حالت ثابت نگه دارند و کمر نوزاد را به بالشتک تکیه دهید تا ساپورتی برای آن باشد. 

- این تشک برای چند ماه اول نوزاد می تواند به عنوان یک بالش شیر دهی عمل کند. مادر آن را روی پای خود گذاشته و  به راحتی و با حالت ارگونومیک به نوزاد شیر دهد.

 

تشک شیب دار نوزاد ضد خفگی
 

نوشتن نظر

بد خوب

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات