دسته بندی محصولات
Your Cart

شرایط استرداد کالا

شرایط استرداد کالا

-----------------

شرایط و قوانین این بخش، بر اساس قوانین تجارت الکترونیک کشور، مصوب شده در
وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است.

سیسمونی اسباب بازی  تمام محصولات فروشگاه بصورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار داده می شود و شما هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت.
 

سیسمونی اسباب بازی  کالایی که به دست شما رسیده و مورد پسندتان نمی باشد، با کمال احترام پس خواهیم گرفت مشروط بر آنکه مورد استفاده قرار نگرفته و بسته بندی آن باز نشده باشد
 

سیسمونی اسباب بازی  مهلت استرداد کالا 7 روز از زمان تحویل کالا است.
 

سیسمونی اسباب بازی  مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک کشور، هزینه استرداد کالا به آدرس فروشگاه به عهده خریدار محترم می باشد. لذا پیش از ارسال باید در قسمت " استرداد کالا " فرم مربوطه را تکمیل و منتظر تماس واحد پشتیبانی باشید.
 

سیسمونی اسباب بازی  از زمان تحویل کالای استرداد شده به فروشگاه، حداکثر طی 72 ساعت مبلغ فاکتور به حساب اعلام شده توسط خریدار واریز می گردد.
 

سیسمونی اسباب بازی  چنانچه انصراف مشتری از خرید ، پیش از ارسال کالا باشد، لازم است در اولین فرصت و سریع ترین حالت انصراف خود را به صورت تلفنی به واحد پشتیبانی 1000 بازی ، اعلام نماید در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
 

سیسمونی اسباب بازی  برای اسباب بازی های الکترونیکی (باطری دار) ، از زمان تحویل به مشتری، 24 ساعت مهلت تست قرار داده شده. لذا در صورت معیوب بودن ، مشخصات کالا را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع واحد پشتیبانی برسانید تا در اولین فرصت با کالای سالم جایگزین و یا مبلغ فاکتور مسترد گردد.
 

سیسمونی اسباب بازی  چنانچه اشکال فنی به دلیل استفاده نادرست از کالا و توسط خریدار به وجود آمده باشد ، شامل سرویس "استرداد کالا" نخواهد شد.
 

سیسمونی اسباب بازی  در صورت بروز مغایرت در کالای انتخابی شما با کالای ارسالی توسط فروشگاه، استرداد کالا به شرط باز نکردن بسته بندی اصلی پذیرفته خواهد بود.
 

سیسمونی اسباب بازی  تخفیف "ارسال رایگان" شامل کالای استرداد شده نمی شود. و در صورت پس فرستادن کالا، هزینه ای که فروشگاه برای ارسال پرداخت کرده بود، از مشتری کسر خواهد شد. اما برای کالاهایی که قرار است جایگزین شود، هزینه ارسال به عهده فروشگاه است.
 

سیسمونی اسباب بازی  در صورتیکه خرید بصورت پرداخت آنلاین صورت گرفته باشد و امتیاز "ارسال رایگان" شامل آن کالا شود، اگر مرسوله به علت عدم حضور خریدار برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد، به عهده خریدار می باشد.
 

سیسمونی اسباب بازی  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ایمیل " Info  at 1000bazi  dot com " تماس حاصل نمائید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات