دسته بندی محصولات
Your Cart

پیشبند

پيشبند تمام سيليكونی طرح bibs کودک پيشبند تمام سيليكونی طرح bibs کودک
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: A03638
پيشبند تمام سيليكونی طرح bibs کودک پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. بسیار سبک مناسب برای کو..
225,000تومان
پيشبند تمام سيليكونی طرح دار کودک پيشبند تمام سيليكونی طرح دار کودک
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: A03504
پيشبند تمام سيليكونی طرح دار کودک پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. بسیار سبک مناسب برای کود..
225,000تومان
پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار نوزاد پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار نوزاد
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: A03637
پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار نوزاد پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. بسیار سبک ابعاد 23 * 3..
225,000تومان
پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار کودک پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار کودک
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: A03505
پيشبند تمام سيليكونی كاسه دار کودک پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. بسیار سبک مناسب برای کو..
225,000تومان
Brand: Kidsme کد کالا: KDM120173
پیش بند سیلیکونی کودک Kidsme کشور سازنده: هلند مناسب سن: 6 ماهگی به بعد     ویژگی ها: Kidsme برند با کیفیت هلند جنس پیش بند سیلیکونی پیشبند قابل تنظیم..
475,000تومان
Brand: Kidsme کد کالا: KDM120172
پیش بند غذا همراه با قاشق چنگال Kidsme کشور سازنده: هلند مناسب سن: 6 ماهگی به بعد     ویژگی ها: Kidsme برند با کیفیت هلند شامل یک عدد پیش بند و یک جفت قاشق چنگال ..
628,000تومان
Brand: baby4life کد کالا: baby4001
پیشبند آستین بلند بیبی فور لایف پیشبند غذاخوری کودک یکی از لوازم جذاب و دوست داشتنی برای زمان غذاخوردن کودک می باشد, که علاوه بر تمیز ماندن لباس کودک از ریختن غذا جلوگیری می کند, می تواند باعث سرگرمی و علاقه بیشتر او به غذاخوردن نیز شود .  ویژگی خوبی که پیشبند های آستین دار دارند, این است..
95,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: SKP92029
پیشبند آستین دار حوله ای Skiphop پیشبند آستین دار Skiphop ، پسرانه و دخترانه که از جنس نایلون و آستین های پیشبند از جنس پارچه ی حوله ای می باشد. در پشت سر با چسب به هم وصل میشود . این محصول، مناسب کودکان 6 ماه تا 3 سال بوده و مانع نفوذ آب می باشد. این پیشبند، فاقد bp..
185,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: SKP92021
پیشبند آستین دار مشمایی Skiphop پیشبند آستین دار Skiphop ، پسرانه و دخترانه که از جنس مشمایی می باشد. در پشت سر با بند به هم وصل میشود . این محصول، مناسب کودکان 6 ماه تا 3 سال بوده و مانع نفوذ آب می باشد. این پیشبند، فاقد bpa (مواد شیمیایی مضر برای بدن کودک) بوده و گزینه ی منا..
172,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: A35030
پیشبند آستین دار و جیب دار کودک پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. مناسب برای کودکان 6 ماه ..
220,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: SB9901
پیشبند سیلیکونی مدل 01 silicone bib قابل استفاده از ۴ ماهگی جنس سیلیکونی ژله‌ای دارای یک کاسه پایین پیش بند دارای بندسیلیکونی نرم فاقد هر گونه مواد مضر قابل شستشو..
130,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: SB9902
پیشبند سیلیکونی مدل 02 silicone bib قابل استفاده از ۴ ماهگی جنس سیلیکونی ژله‌ای دارای یک کاسه پایین پیش بند دارای بند سیلیکونی نرم فاقد هر گونه مواد مضر قابل شستشو..
130,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: SB9903
پیشبند سیلیکونی مدل 03 silicone bib قابل استفاده از ۴ ماهگی جنس سیلیکونی ژله‌ای دارای یک کاسه پایین پیش بند دارای بند سیلیکونی نرم فاقد هر گونه مواد مضر قابل شستشو..
130,000تومان
Brand: Heorshe کد کالا: HS44700
پیشبند سیلیکونی هی اور شی Heorshe پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری کودک هی اور شی با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. دارای بافت تمام س..
438,000تومان
پیشبند سیلیکونی کاسه دار سوی به به sevibebe پیشبند سیلیکونی کاسه دار سوی به به sevibebe
جدید
Brand: SeviBebe کد کالا: SBB57040
پیشبند سیلیکونی کاسه دار سوی به به sevibebe پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. مناسب برای ک..
390,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB002266
پیشبند سیلیکونی کیکابو kikkaboo پیشبند یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر کودکی باید آن را داشته باشد. پیشبند غذاخوری نوزاد کیکابو با طراحی بی نظیری که دارد از ریختن غذا بر روی زمین پیشگیری می کند، عاری از هر گونه مواد مضر است و برای تمام دوران کودکی فرزندتان مناسب است. بسیار سبک ..
300,000تومان
Brand: The First Years کد کالا: TFY1525
پیشبند طرح پوه The First Years کشور سازنده: امریکا سن استفاده: از بدو تولد   ویژگی ها: The First Years برند مشهور امریکایی در زمینه تولید لوازم نوزاد پیشبند طرح های شخصیت کار..
75,000تومان
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ186
پیشبند کودک  BabyJem کشور سازنده: ترکیه   ویژگی ها: Babyjem بهترین تولید کنندگان کشور ترکیه لایه بیرونی از جنس نخ پنبه ای لایه بیرونی جنس حوله مانند دارد که تمامی مایعا..
125,000تومان
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ106
یش بند یک بار مصرف نوزاد، Baby Jem ترکیه کشور سازنده: ترکیه سن استفاده: 6 ماه به بعد سایز کالا: Free Size رنگ بندی: طرح دار   ویژگی ها: Baby Jem یک..
155,000تومان
Brand: SeviBebe کد کالا: SBB2619
پیشبند یکبار مصرف نوزاد Sevibebe کشور سازنده: ترکیه رنگبندی : مطابق شکل   ویژگی ها: Sevibebe برند معتبر ترکیه در زمینه تولید لوازم نوزاد پیشبند نازک 12 عددی ..
110,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 52 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات