دسته بندی محصولات
Your Cart

لیف و اسفنج

لیف و اسفنج حمام کودک

Brand: Moje کد کالا: MOJ551
اسفنج شستشوی یکبار مصرف Moje کشور سازنده: ترکیه مناسب سن: نوزادی   ویژگی ها: هر بسته شامل 20 عدد با ریختن چند قطره آب روی این اسفنج، کف تولید می شود تمیز کنن..
80,000تومان
Brand: Bebekevi کد کالا: BBK743
لیف اسفنجی حمام نوزاد Bebekevi کشور سازنده: ترکیه رنگ بندی: صورتی - آبی   ویژگی ها: Bebekevi تولید کننده لوازم نوزاد در ترکیه داخل هر بسته 1 عدد ساخته شده از..
198,000تومان
Brand: Chicco کد کالا: CHC07866
لیف اسفنجی حمام کودک چیکو Chicco از آنجایی پوست کودکان ظریف و بسیار حساس است لذا انتخاب لیف خوب و با کیفیت برای آنها ضروری است. لیف کشیدن بدن کودک با لیف های کنفی و زبر باعث خشکی پوست و حساسیت در کودکان میشود. بنابراین لیفی که برای کودکان انتخاب میشود باید بافت بسیار نرمی داشته باشد و همچنین قابل..
415,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: CBB12303
لیف طرحدار ارگانیک حمام نوزاد cute baby حمام کردن کودک یکی از نگرانی های مادران جوان است ترس از شستشوی نوزاد و حساسیت پوست لطیف بدن کودک به مواد بکار برده شده در لیف نوزاد از جمله این نگرانی است . این محصول cute baby از جنس بسیار نرم و لطیف ساخته شده است و مناسب برای کودکان و نوزادان می باشد. ..
100,000تومان
لیف عروسکی طرح خرگوش دولانو Dolano لیف عروسکی طرح خرگوش دولانو Dolano
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: D000125
لیف عروسکی طرح خرگوش دولانو Dolano حمام کردن کودک یکی از نگرانی های مادران جوان است ترس از شستشوی نوزاد و حساسیت پوست لطیف بدن کودک به مواد بکار برده شده در لیف نوزاد از جمله این نگرانی است . لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano از جنس بسیار نرم و لطیف ساخته شده است و مناسب برای کودکان و نو..
97,000تومان
لیف عروسکی طرح دخترانه و پسرانه دولانو Dolano لیف عروسکی طرح دخترانه و پسرانه دولانو Dolano
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: D000126
لیف عروسکی طرح دخترانه و پسرانه دولانو Dolano حمام کردن کودک یکی از نگرانی های مادران جوان است ترس از شستشوی نوزاد و حساسیت پوست لطیف بدن کودک به مواد بکار برده شده در لیف نوزاد از جمله این نگرانی است . لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano از جنس بسیار نرم و لطیف ساخته شده است و مناسب برای ..
112,000تومان
لیف عروسکی طرح سگ دولانو Dolano لیف عروسکی طرح سگ دولانو Dolano
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: D000127
لیف عروسکی طرح سگ دولانو Dolano حمام کردن کودک یکی از نگرانی های مادران جوان است ترس از شستشوی نوزاد و حساسیت پوست لطیف بدن کودک به مواد بکار برده شده در لیف نوزاد از جمله این نگرانی است . لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano از جنس بسیار نرم و لطیف ساخته شده است و مناسب برای کودکان و نوزاد..
97,000تومان
لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano
جدید
Brand: Hezarbazi کد کالا: D000128
لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano حمام کردن کودک یکی از نگرانی های مادران جوان است ترس از شستشوی نوزاد و حساسیت پوست لطیف بدن کودک به مواد بکار برده شده در لیف نوزاد از جمله این نگرانی است . لیف عروسکی طرح گاو دولانو Dolano از جنس بسیار نرم و لطیف ساخته شده است و مناسب برای کودکان و نوزا..
96,000تومان
Brand: Baby Jem کد کالا: bbj11730
لیف پنبه ای beby jem لیف پنبه ای beby jem از 100٪ پنبه خالص به روشهایی تولید می شود که به سلامتی انسان در محیط بهداشتی آسیب نمی رساند. ابعاد آن به گونه ای طراحی شده است که تمام قسمت های بدن کودک قابل استفاده است. علیرغم بافت نرم ، فیبرهای روی پوست کودک شما باقی نمی ماند و بنابراین به هیچ و..
210,000تومان
اسفنج انگشتی حمام کودک Babyjem
** ناموجود **
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ037
اسفنج انگشتی حمام کودک Babyjem کشور سازنده: ترکیه جنس کالا: اسفنجی   ویژگی ها: Baby Jem یکی از بهترین تولید کنندگان کشور ترکیه اسفنج طبیعی و کاملا بهداشتی بس..
45,000تومان
اسفنج حمام Sevibebe اسفنج حمام Sevibebe
** ناموجود **
Brand: SeviBebe کد کالا: SBB00407
اسفنج حمام Sevibebe حمام کردن یک نوزاد چند روزه شاید در وهله اول کمی دشوار به نظر برسد، ولی با رعایت برخی نکات ایمنی و استفاده از لوازم مناسب، این کار برای شما لذت‌بخش و شیرین می‌شود. استفاده از اسفنج‌های حمام نرم، بهترین انتخاب برای حمام نوزاد می‌باشد. برای شست و شوی نوزاد&zw..
165,000تومان
اسفنج حمام نوزاد BabyJem اسفنج حمام نوزاد BabyJem
** ناموجود **
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ382
اسفنج حمام نوزاد BabyJem کشور سازنده: ترکیه مناسب سن: از بدو تولد   ویژگی ها: Baby Jem یکی از بهترین تولید کنندگان ترکیه بسیار نرم و لطیف دارای کش که به راحت..
21,000تومان
اسفنج سلولزی حمام نوزاد Sevibebe اسفنج سلولزی حمام نوزاد Sevibebe
** ناموجود **
Brand: SeviBebe کد کالا: SBB028
اسفنج سلولزی حمام نوزاد Sevibebe کشور سازنده: ترکیه سن استفاده :  از بدو تولد  رنگ بندی: صورتی-آبی-زرد-نارنجی   ویژگی ها: Sevi Bebe برند معروف لوازم نوزاد در ..
29,000تومان
اسفنج وان حمام کودک Babyjem اسفنج وان حمام کودک Babyjem
** ناموجود **
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ039
اسفنج وان حمام کودک Babyjem کشور سازنده: ترکیه جنس کالا: اسفنجی رنگبندی : آبی - سرخابی - زرد  سایز کالا :  40 * 30 سانتیمتر    ویژگی ها: ..
65,000تومان
اسفنج کف وان حمام کودک Summer اسفنج کف وان حمام کودک Summer
** ناموجود **
Brand: Summer کد کالا: SMR8248
اسفنج کف وان کودک Summer کشور سازنده: امریکا سن استفاده :  از بدو تولد رنگبندی: زرد   ویژگی ها: Summer یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم نوزاد در کشور امریکا ..
460,000تومان
اسفنج گیاهی شستشوی بدن نوزاد چیکو chicco اسفنج گیاهی شستشوی بدن نوزاد چیکو chicco
** ناموجود **
Brand: Chicco کد کالا: CHC07865
اسفنج گیاهی شستشوی بدن نوزاد چیکو chicco اسفنج دریایی چیکو از مواد ۱۰۰درصد طبیعی تهیه شده است و قابل استفاده از بدو تولد نوزاد می باشد. اسفنج دریایی چیکو در ابتدا خشک و سفت است اما در تماس با آب کاملا نرم می شود و قابل استفاده برای انواع پوست ها حتی پوست های حساس می باشد. اندازه این اسفنج به اندا..
465,000تومان
لیف اسفنج حمام نوزاد Bebekevi
** ناموجود **
Brand: Bebekevi کد کالا: BBK729
اسفنج حمام نوزاد Bebekevi کشور سازنده: ترکیه سن استفاده :  از بدو تولد  رنگ بندی: صورتی-آبی-زرد-سبز   ویژگی ها: Bebekevi تولید کننده لوازم نوزاد در ترکیه ..
18,000تومان
لیف اسفنجی دستکشی نوزاد ببک اوی Bebekevi لیف اسفنجی دستکشی نوزاد ببک اوی Bebekevi
** ناموجود **
Brand: Bebekevi کد کالا: BBK303022
لیف اسفنجی دستکشی نوزاد ببک اوی Bebekevi از آنجایی پوست کودکان ظریف و بسیار حساس است لذا انتخاب لیف خوب و با کیفیت برای آنها ضروری است. لیف کشیدن بدن کودک با لیف های کنفی و زبر باعث خشکی پوست و حساسیت در کودکان میشود. بنابراین لیفی که برای کودکان انتخاب میشود باید بافت بسیار نرمی داشته باشد و همچ..
250,000تومان
لیف عروسکی حمام نوزاد Bebedor لیف عروسکی حمام نوزاد Bebedor
** ناموجود **
Brand: Bebedor کد کالا: BBR582
لیف عروسکی حمام نوزاد Bebedor کشور سازنده: ترکیه سن استفاده: از بدو تولد   ویژگی ها: دارای طرح های جوجه، اسب آبی جهت حمام کردن نوزاد  می توانید صابون حم..
115,000تومان
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات