دسته بندی محصولات
سبد شما

وال آب پاش وین فان Winfun

وال آب پاش وین فان Winfun
وال آب پاش وین فان Winfun
** ناموجود **
وال آب پاش وین فان Winfun
وال آب پاش وین فان Winfun
وال آب پاش وین فان Winfun
350,000تومان
  • موجودی در انبار: ** ناموجود **
  • کد کالا: WFN007112

وال آب پاش وین فان Winfun

وال آب پاش Winfun یک عروسک موزیکال به شکل وال است که با دارا بودن رنگ شاد به بهبود قدرت تشخیص رنگ کودک کمک می کند. این وال با کشیدن ماهی کوچک پشت وال توسط کودک آب از دهان خود پخش می کند و موزیک نیز پخش می کند. از این اسباب بازی کودک هم در داخل آب و هم بیرون از آب می تواند استفاده کند.

اغلب کودکان حمام کردن را دوست ندارند و این مسئله هست که می توانید با کمک اسباب بازی های مختلف حلش کنید. اسباب بازی هایی که روی آب شناور می مانند یکی از راه های حل این مسئله است. اسباب بازی وال آب پاش موزیکال روی آب شناور می مانند و به زیر آب نمی روند در نتیجه کودک سعی در گرفتن آن ها از روی آب می کند که این کار باعث رشد و بهبود توانایی کارکردی کودک می شود و هماهنگی بین دست و چشم را افزایش می دهد. بهترین سن برای در نظر گرفتن این استفاده از این اسباب بازی برای کودک ۳ ساله است که کودک شروع به تشخیص و بازی با اجسام کرده و سعی در تعامل با آن ها را دارد.

وال آب پاش موزیکال Winfun به یک باطری نیم قلمی که درون جعبه وجود دارد برای کار کردن احتیاج دارد.

اطلاعات کلی
برند Winfun
مناسب سن 3 سال به بالا
اهداف آموزشی تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن این اسباب بازی * بهبود توجه و تمرکز * تشخیص و تمایز رنگ ها * تقویت اعتماد بنفس * تربیت شنوایی و هوش موسیقایی
ویژگی موزیکال * ۱ عدد باطری نیم قلمی

نوشتن نظر

بد خوب

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات