دسته بندی محصولات
سبد شما

پوار و فین گیر

پوار و فین گیر

Brand: PhilipsAvent کد کالا: AVN100-00
ماشین اصلاح موی سر کودک اونت Philips Avent ماشین اصلاح موی سر کودک اونت Philips Avent مخصوص موی سر مخصوص کودکان است و با استفاده از این ماشین اصلاح می‌توانید موهای فرزند دلبنتان را بدون هیچ نگرانی و به راحتی اصلاح نماید. طراحی ارگونومیکی ماشین اصلاح  Philips Avent ، آن را بسیا..
1,650,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: KL04051
پوار بینی برقی نوزاد Kids Life روشی تازه را برای تخلیه بینی نوزاد و کودک ارائه داده است. از آنجا که وجود ترشحات در بینی نوزاد می تواند باعث اختلال در تنفس و غذا خوردن آنها شود می بایست به طریقی این ترشحات را تخلیه کرد . استفاده از پوار های بینی معمولی غالبا برای نوزاد خوشایند نیست و نوزاد در مقاب..
735,000تومان
Brand: Little Wallaby کد کالا: LW04050
پوار بینی برقی نوزاد Little Wallaby روشی تازه را برای تخلیه بینی نوزاد و کودک ارائه داده است. از آنجا که وجود ترشحات در بینی نوزاد می تواند باعث اختلال در تنفس و غذا خوردن آنها شود می بایست به طریقی این ترشحات را تخلیه کرد . استفاده از پوار های بینی معمولی غالبا برای نوزاد خوشایند نیست و نوزاد در..
755,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010055
پوار بینی ضد رفلاکس نوزاد کیکابو Kikkaboo یکی از مشکلاتی که برای کودکان و نوزادان در هنگام سرماخوردن پیش می آید، گرفتگی بینی و اختلال در تنفس آن ها می باشد. پوار بینی ضد رفلاکس نوزاد کیکابو Kikkaboo ، یک فینگیر با جنس و کیفیت خوب است که با تمییز کردن مجرای تنفسی کودک موجب تنفس راحت برای کودک..
245,000تومان
Brand: Baby Jem کد کالا: BBJ538
پوار بینی قابدار نوزاد بیبی جم Babyjem پوار بینی بیبی جم Babyjem یک وسیله کاربردی، باکیفیت و کاملاً بی‌خطر برای خارج کردن مخاط بینی نوزاد و ایجاد تنفسی راحت و بدون مشکل برای او است. گرفتگی بینی در نوزادان به‌دلایل مختلفی مانند خشکی هوا، سرماخوردگی، ورود گردوغبار و…، ایجاد و باعث ..
595,000تومان
Brand: Babisil کد کالا: BBS4754
پوار بینی نوزاد Babisil کشور سازنده: انگستان رنگبندی: سفید جنس: سیلیکون بسیار نرم   ویژگی ها: محصول کشور انگلستان مناسب جهت به آرامی و بدون دردسر تمیز کر..
441,000تومان
Brand: Drbrowns کد کالا: DTB1170117
پوار بینی نوزاد Drbrowns پوار بینی به پاکیزگی مجرای تنفسی بینی نوزاد بسیار کمک می‌کند خصوصا زمانیکه نوزاد سرماخورده و گرفتگی مجرای تنفسی او باعث ایجاد اختلال در تنفس کودک و در نتیجه از بین رفتن آسایش او می‌شود. بهترین وسیله جهت آزاد کردن راه تنفسی نوزاد و همچنین در هنگام بیما..
435,000تومان
Brand: Kidsme کد کالا: KDM210088
پوار بینی نوزاد Kidsme کشور سازنده: هلند رنگبندی: سبز جنس: سیلیکون بسیار نرم   ویژگی ها: محصول کشور هلند دارای نوک سیلیکونی نرم و قابل انعطاف ..
295,000تومان
Brand: Rovco کد کالا: RK3607
پوار بینی نوزاد Rovco پوار بینی به پاکیزگی مجرای تنفسی بینی نوزاد بسیار کمک می‌کند خصوصا زمانیکه نوزاد سرماخورده و گرفتگی مجرای تنفسی او باعث ایجاد اختلال در تنفس کودک و در نتیجه از بین رفتن آسایش او می‌شود. مناسب برای تمیز کردن بینی نوزاد با سری سیلیکونی نرم و راح..
186,000تومان
Brand: Summer کد کالا: SMR14524
پوار بینی نوزاد Summer کشور سازنده: امریکا سن استفاده :  از بدو تولد رنگبندی: سفید جنس سری: سیلیکون نرم   ویژگی ها: Summer یکی از بهترین تولید..
265,000تومان
Brand: The First Years کد کالا: TFY7059
پوار بینی نوزاد The First Years کشور سازنده: امریکا سن استفاده: بدو تولد رنگ بندی: مظابق شکل   ویژگی ها: The First Years برند مشهور امریکایی در زمینه تولید لوازم نوزاد ..
275,000تومان
Brand: Chicco کد کالا: CHC150099
پوار بینی نوزاد شلنگ دار چیکو Chicco یکی از مشکلاتی که برای کودکان و نوزادان در هنگام سرماخوردن پیش می آید، گرفتگی بینی و اختلال در تنفس آن ها می باشد. پوار بینی نوزاد شلنگ دار چیکو Chicco مناسب برای تمیز کردن بینی نوزاد است. مادر می تواند به راحتی سر شلنگ را داخل دهان خود قرار داد..
575,000تومان
Brand: mamas & papas کد کالا: MP4002574
پوار بینی نوزاد ماماس پاپاس mamas & papas یکی از مشکلاتی که برای کودکان و نوزادان در هنگام سرماخوردن پیش می آید، گرفتگی بینی و اختلال در تنفس آن ها می باشد. پوار بینی کودک ماماس و پاپاس Mamas and Papas، یک فینگیر با جنس و کیفیت خوب است که با تمییز کردن مجرای تنفسی کودک موجب تنفس راحت برای کود..
375,000تومان
Brand: Chicco کد کالا: CHC00335
پوار بینی نوزاد چیکو Chicco این محصول با استفاده آسان، راهگشای والدین جوان و بی تجربه شده و توانسته به عنوان محصولی باکیفیت در میانه بازار قرار بگیرد. بینی گرفته کودک، راه تنفسش را بسته و او را زودرنج و بی قرار می کند. از آن جایی که بینی گرفته شده از مشکلات رایج نوزادان است و اکثر کودکان بخص..
325,000تومان
Brand: Chicco کد کالا: CHC03352
پوار بینی نوزادی چیکو Chicco این محصول با استفاده آسان، راهگشای والدین جوان و بی تجربه شده و توانسته به عنوان محصولی باکیفیت در میانه بازار قرار بگیرد. بینی گرفته کودک، راه تنفسش را بسته و او را زودرنج و بی قرار می کند. از آن جایی که بینی گرفته شده از مشکلات رایج نوزادان است و اکثر کودکان بخ..
310,000تومان
Brand: Nuby کد کالا: NUB172
پوار بینی و سرنگ نوزاد Nuby کشور سازنده: امریکا رنگ بندی: آبی سن استفاده: از بدو تولد   ویژگی ها:  Nuby برند معتبر در زمینه تولید لوازم بهداشتی نوزاد ..
220,000تومان
دستگاه فین گیر نوزاد Rhinophar دستگاه فین گیر نوزاد Rhinophar
** ناموجود **
کد کالا: RHI77231
دستگاه فین گیر نوزاد Rhinophar   کشور سازنده: فرانسه رنگ بندی: مطابق شکل   ویژگی ها:   Rhinophar برند معتبر در زمینه تولید لوازم بهداشتی نوزاد کاملا بهداشتی ..
127,000تومان
فین گیر نوزاد Bebedor
** ناموجود **
Brand: Bebedor کد کالا: BBR563
فین گیر نوزاد Bebedor کشور سازنده: ترکیه رنگ بندی: مطابق شکل   ویژگی ها: کاملا بهداشتی قابلیت تعویض فیلتر بسیار مطمئن طراحی بسیار مطمئن و دق..
127,000تومان
پوار بینی Bebedor پوار بینی Bebedor
** ناموجود **
Brand: Bebedor کد کالا: BBR561
پوار بینی Bebedor بینی گرفته می‌تواند کودک شما را تحریک پذیر، زود‌رنج و بی‌قرار کند، بنابراین نیاز است هر چه سریع‌تر درمان شود. هر چند، هیچ دلیلی برای مضطرب بودن نیست، زیرا مشکل گرفتگی بینی می‌تواند سریعا برطرف شود. امروزه برای این‌کار ابزار بسیاری تولید شده که به&zw..
60,000تومان
پوار بینی نوزاد Nip پوار بینی نوزاد Nip
** ناموجود **
Brand: Nip کد کالا: NIP37074
پوار بینی نوزاد Nip کشور سازنده: آلمان رنگ بندی : سفید سن استفاده : از بدو تولد  جنس کالا: پروپیلن نرم   ویژگی ها: Nip برند مشهور آلمانی در زم..
85,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 21 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات