دسته بندی محصولات
سبد شما

Brand: Die Ruhe کد کالا: die109977
آلبوم گاهنگار بارداری و کودک دی روحه Die Ruhe گاهنگار یک بولت ژورنال است. ترکیبی از پلنر (دفتر برنامه ریزی) و دفتر ثبت خاطرات تصویری و نوشتاری و … گاهنگار بارداری و کودک دی روحه، از ابتدای بارداری تا انتهای کودکی فرزندتان همراهتان خواهد بود و به شما کمک می کند که این دوران را شادتر و آرام ..
515,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107931
بالش بارداری مدل L دی روحه Die Ruhe بالش ال شکل دی روحه یک بالش بزرگ است که از سر تا پا را حمایت می کند و مادر باردار را در بهترین وضعیت خواب قرار می دهد و فشار شکم به ستون مهره ها را کاهش می دهد. در آغوش گرفتن بالش از تغییر فرم شانه‌ ها جلوگیری کرده و خستگی شانه‌ ها و گردن را کم م..
650,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107887
بالش بارداری مدل U دی روحه Die Ruhe بالش یو شکل دی روحه یک بالش بزرگ است که از سر تا پا را حمایت می کند و مادر باردار را در بهترین وضعیت خواب قرار می دهد و فشار شکم به ستون مهره ها را کاهش می دهد. در آغوش گرفتن بالش از تغییر فرم شانه‌ ها جلوگیری کرده و خستگی شانه‌ ها و گردن را کم م..
1,200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die101311
بالش شیردهی تامی پیلو دی روحه Die Ruhe بالش تامی پیلو یک بالش چند منظوره است. این بالش به عنوان بالش شیردهی به راحتی با بند به کمر مادر بسته می شود و مادر و نوزاد را در وضعیت ارگونومیک قرار می دهد تا شیر دادن را راحت تر کند و از کمردرد و آسیب های گردن و شانه جلوگیری کند. هم چنین در این حالت می تو..
590,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die101335
بالش شیردهی دی روحه Die Ruhe این بالش با توجه به فرم و حجم آن دارای طراحی ارگونومیک مطابق با بدن مادر است. این بالش دارای بالشتکی قابل تنظیم بوده که با قرار دادن دست مادر در زیر آن به راحتی می‌تواند سر نوزاد خود را تا ارتفاع مناسب بالا آورده و شیردهی را آسان‌تر می‌کند. این بالشتک ق..
430,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die108819
بالش ضد خفگی نوزاد دی روحه Die Ruhe بالش ضد خفگی دی روحه یک بالش حدودا ۲۵ در ۳۶ سانت است که مناسب نوزاد مخصوصا در ماه های اول می باشد. در سطح این بالش سوراخ هایی وجود دارد که اگر نوزاد با صورت بر روی بالش بخوابد؛ نسبت به بالشهای معمولی تنفس طبیعی تری را خواهد داشت. رویه بالش پارچه صد در صد پنبه و..
150,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die108810
بالش فرم دهی سر نوزاد دی روحه Die Ruhe بالش فرم دهی سر نوزاد دی‌روحه از بدو تولد قابل استفاده است. این بالش از مموری فوم ساخته شده، روکش زیپدار صد در صد پنبه ای دارد که قابل جدا شدن و شستشو می‌باشد. بالش ارگونومیک مموری فوم، نرم و راحت بدون ایجاد آلرژی دارای گودی در جای..
395,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107943
تشک آنتی رفلاکس دی روحه Die Ruhe این تشک شیب‌ ۱۲ درجه دارد. دارای ۲ بالشتک غلت‌گیر  پر شده با اسفنج است. بالشتک‌های غلت‌گیر این کار قابل تنظیم هستند. ابعاد آنها ۲۰ × ۱۰ سانتی‌متر است. این بالشتک ها از غلت خوردن نوزاد جلوگیری کرده و امکان به پهلو خواباندن نوزاد ..
630,000تومان
تشک آنتی رفلاکس مدل 30-10 درجه دی روحه Die Ruhe تشک آنتی رفلاکس مدل 30-10 درجه دی روحه Die Ruhe
جدید
Brand: Die Ruhe کد کالا: die105840
تشک آنتی رفلاکس مدل 30-10 درجه دی روحه Die Ruhe برگشت محتویات معده به مِری و دهان، رفلاکس نامیده می شود. اکثر نوزادان در ماه های ابتدایی زندگی خود، رفلاکس را تجربه می کنند و به مرور و با بزرگتر شدن نوزاد، رفلاکس برطرف می شود. رفلاکس نوزاد می تواند باعث بی قراری نوزاد در روز، و بی خوابی و ناآرامی ..
970,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die108443
تشک تعویض لبه دار نوزاد دی روحه Die Ruhe تشک تعویض لبه دار محصول جدید دی روحه است. این تشک با ابعاد ۴۰ در ۸۰ برای استفاده بر روی کمد های تعویض نوزاد و کودک طراحی شده است و به روشهای امنی بر روی کمد تعویض ثابت می شود. روکش تشک کاملا ضدآب بوده و به راحتی قابل جداشدن و شستشو می باشدو همراه با این مح..
698,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die108039
زیرانداز تعویض نوزاد دی روحه Die Ruhe زیرانداز یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای دوران نوزادی فرزند دلبندتان است. اما این محصول نیز مانند سایز لوازم نوزاد باید با دقت خریداری شود، چرا که با توجه به برخورد زیرانداز با پوست نوزاد، استفاده از یک جنس نامناسب می تواند پوست نوزاد شما را اذیت کند. ..
270,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die109043
شورت بارداری دی روحه Die Ruhe لباس زیر بارداری دی روحه برای راحتی بیشتر مادران باردار طراحی شده است. این محصول از پارچه ی صد در صد الیاف گیاهی ساخته شده که لطیف خنک و ضد حساسیت می باشد. الیاف طبیعی پنبه باعث می شود هوا به خوبی از لباس عبور کرده، از تعرق و ایحاد بیماریهای پوستی جلوگیری می کند. همچ..
165,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die102298
شکم بند (کمربند) بارداری پس از زایمان الیجا elija در دوران بارداری، و با بزرگ شدن شکم، سنگینی شکم به مهره های کمر فشار می آورد و درد و آسیبی ایجاد می کند که تا بعد از بارداری باقی خواهد ماند. بستن مداوم شکم بند بارداری الیجا باعث می شود که نیرویی مخالف جهت جاذبه، به شکم وارد شود و شکم رها و افتاد..
360,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die108043
محافظ تشک نوزاد دی روحه Die Ruhe محافظ تشک نوزاد محصول کاربردی دیگری از برند دیروحه است که برای راحتی مادر و نوزاد طراحی شده است. تشک تخت نوزاد، معمولا قابل شستشو نیست و محافظت کردن از آن در برابر خیس شدن و آلودگی کار بسیار سختی است. روکش محافظ دیروحه به راحتی بر روی تشک کشیده می‌شود. این رو..
380,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107932
پیشبند و دندانگیر نوزاد طرح خرس دی روحه Die Ruhe این پیشبند دو رو است و لایه های بیرونی پیشبند، پارچه ای از جنس الیاف صد در صد پنبه ایست که برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کند. دندان گیر سیلیکونی دی روحه، ساخته شده از سیلیکون فودگرید، مناسب دهان نوزاد طراحی شده است. اتصال پیشبند به صورتی طر..
200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107930
پیشبند و دندانگیر نوزاد طرح سنجاب دی روحه Die Ruhe این پیشبند دو رو است و لایه های بیرونی پیشبند، پارچه ای از جنس الیاف صد در صد پنبه ایست که برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کند. دندان گیر سیلیکونی دی روحه، ساخته شده از سیلیکون فودگرید، مناسب دهان نوزاد طراحی شده است. اتصال پیشبند به صورتی ..
200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107929
پیشبند و دندانگیر نوزاد طرح ژوراسیک خردلی دی روحه Die Ruhe این پیشبند دو رو است و لایه های بیرونی پیشبند، پارچه ای از جنس الیاف صد در صد پنبه ایست که برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کند. دندان گیر سیلیکونی دی روحه، ساخته شده از سیلیکون فودگرید، مناسب دهان نوزاد طراحی شده است. اتصال پیش..
200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107928
پیشبند و دندانگیر نوزاد طرح ژوراسیک طوسی دی روحه Die Ruhe این پیشبند دو رو است و لایه های بیرونی پیشبند، پارچه ای از جنس الیاف صد در صد پنبه ایست که برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کند. دندان گیر سیلیکونی دی روحه، ساخته شده از سیلیکون فودگرید، مناسب دهان نوزاد طراحی شده است. اتصال پیشبند به..
200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107931
پیشبند و دندانگیر نوزاد طرح یونی کورن دی روحه Die Ruhe این پیشبند دو رو است و لایه های بیرونی پیشبند، پارچه ای از جنس الیاف صد در صد پنبه ایست که برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کند. دندان گیر سیلیکونی دی روحه، ساخته شده از سیلیکون فودگرید، مناسب دهان نوزاد طراحی شده است. اتصال پیشبند به صو..
200,000تومان
Brand: Die Ruhe کد کالا: die107924
کاور شیردهی و بالش شیردهی طرح آرامش دی روحه Die Ruhe فواید تغذیه با شیر مادر بر هیچکس پوشیده نیست. نوزاد در ماه های اول زندگی اش در فاصله های زمانی کوتاه به شیر مادر نیاز دارد. راحت نبودن مادران در هنگام شیر دادن در جمع، یا مادر را گوشه گیر می کند یا باعث می شود که وعده هایی را به جای تغذیه طبیعی..
345,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 24 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات