دسته بندی محصولات
سبد شما

Brand: huiletoys کد کالا: HLTE298
آویز تخت و کریر کودک هولی تویز Hola Toys نوزاد شما هم در هنگام خواب شروع به جنب و جوش و بد قلقی کند. آويز تخت یک وسیله سرگرم کننده و جذاب برای نوزادان در زمان خواب است، یا برای بازی و سرگرمی کودک از آن استفاده می شود. مدل ها و رنگ های متنوع دارد، که توجه نوزاد شما را به خود جلب می کند. آویز تخت م..
950,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLTE278
آویز کالسکه و کریر کودک هولی تویز Hola Toys آویز کالسکه و کریر کودک هولی تویز Hola Toys مدل E278، یک آویز منحنی شکل است که برای سرگرم کردن نوزادان در ماشین،تخت و کالسکه و کریر هر فضای دیگری مناسب می باشد.این محصول از پلاستیک ABS ساخته شده و به دلیل استفاده از رنگ های بهداشتی و استاندارد..
925,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt988
اتوبوس حیوانات موزیکال هولی تویز huile toys محصول کشور: چین مناسب سن: 18 ماه به بالا   ویژگی ها: Huile toys برندی از کشور چین و با کیفیت خیلی خوب است جنس محکم و مقاوم در مقاب..
1,350,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt796
اتوبوس مدرسه موزیکال هولی تویز huile toys محصول کشور: چین مناسب سن: 12 ماه به بالا   ویژگی ها: Huile toys برندی از کشور چین و با کیفیت خیلی خوب است جنس محکم و مقاوم در مقابل ..
1,250,000تومان
ارگ کتابی با صدای حیوانات هولی تویز huile toys ارگ کتابی با صدای حیوانات هولی تویز huile toys
-11 %
Brand: huiletoys کد کالا: hlt2103A
ارگ کتابی با صدای حیوانات هولی تویز huile toys این اسباب بازی برای آموزش کودکان بسیار مناسب است چرا که هر کدام از حیوانات که در این ارگ قرار دارند دارای رنگ منحصر به فرد و شکل متفاوتی هستند که کودک به این طریق می‌تواند رنگ‌های گوناگون و حیوانات مختلف را بشناسد. ارگ کتابی با..
935,000تومان 1,050,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT3126
اسباب بازی آموزشی اتوبوس هولی تویز HUILE TOYS اتوبوس بزرگ هولی تویز مدل 3126 که نام دیگر آن اتوبوس شادی نیز می باشد یک اسباب بازی موزیکال جذاب و آموزشی است که توسط کارشناسان مختلف برای سنین بالای 18 ماه طراحی شده است.جنس این محصول از پلاستیک ABS یا به اصطلاح پلاستیک بهداشتی است که هیچگونه مواد مض..
1,650,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt808
اسباب بازی اردک موزیکال هولی تویز huile toys اردک موزیکال هویلی تویز یک جوجه اسباب بازی با کارایی سرگرم کننده است. این جوجه بانمک با سه باتری قلمی کار می کند و با روشن کردن آن و زدن ضربه به سرش شروع به حرکت می کند و می چرخد و موزیک پخش می کند. در اسباب بازی جذاب حال چرخیدن  بالهایش را..
725,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLTE7991
اسباب بازی برج بازی هولی تویز Huile Toys اسباب بازی برج بازی هولی تویز Huile Toys دارای قطعات متنوع و رنگارنگی است که کودکان شما باید آن ها را به یکدیگر وصل کرده و طرح نهایی برج را تشکیل دهند. این اسباب بازی آموزشی از جنس پلاستیک باکیفیت تشکیل شده و مواد اولیه آن کاملا مرغوب و فاقد هرگونه مواد مض..
620,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLTE7981
اسباب بازی برج سیرک هولی تویز Hola Toys کودکان در سنین رشد نیاز به اسباب بازی هایی دارند که علاوه بر سرگرمی کمک به رشد ذهنی بهتر آنها کند. پازل مگنتی برج سیرک کد 7981 hola toys یک اسباب بازی سرگرم کننده با طراحی بسیار جذاب مناسب کودکان +18 ماه می باشد. قطعات این محصول مگنتی است و از اشکال هن..
535,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt856
اسباب بازی بلز و چکش هولی تویز HUILE TOYS در بلز و چکش هولي تويز، شش میله قرار دارد که بروی آن‌ها اعداد 1 تا 3 و حروف a، b، c حک شده‌اند و کودک قادر است به وسیله چکش بروی آن‌ها ضربه وارد کند. از طرفی این میله‌ها در رنگ‌های مختلف قرار دارند و به جذابیت‌های..
665,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt3121
اسباب بازی تبلت آموزشی موزیکال هولی تویز Huile Toys  تبلت آموزشی موزیکال هولی تویز یک اسباب بازی موزیکال با نور و صدا هست که میتواند بسیار برای کودک جذاب باشد. دکمه علامت سوال را که کودک میزند دستگاه از کودک سوال های مختلفی میپرسد که با راهنمایی و نور و صدا به کودک کمک میکند تا گزینه صح..
485,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT899200
اسباب بازی تطبیق رنگ موزیکال هولی تویز Hola toys اسباب بازی تطبیق رنگ موزیکال هولی تویز Hola toys ،یک اسباب بازی آموزشی و مهیج برای کودکان که مناسب کودکان 36 ماه به بالا و دارای موزیکال بسیار جذاب و مناسب کودکان و دارای 24 عدد کارت بازی که کارت های باز تشکیل شده از رنگ ها , لباس ها..
735,000تومان
اسباب بازی جغجغه طرح نهنگ هولی تویز Hola toys اسباب بازی جغجغه طرح نهنگ هولی تویز Hola toys
-12 %
Brand: huiletoys کد کالا: ‏HLT268
اسباب بازی جغجغه طرح نهنگ هولی تویز Hola toys جغجغه طرح نهنگ هولی تویز مدل E268، جغجغه یکی از اسباب بازی های بسیار مورد علاقه نوزادان است. رنگ های زیبا و صداهای دلنشینی دارد که هر نوزادی را سرگرم و آرام می نماید. این جغجغه در رشد و پرورش نوزادان بسیار کارایی دارد. این اسباب بازی مجموعه ای از..
445,000تومان 505,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT3150ABC
اسباب بازی جغجغه چسبان هولی تویز Hola toys این محصول به سادگی به میز و سطوح صاف مانند شیشه، پلاستیک و کاشی یا سرامیک می چسبد. با چسباندن آن به میز یا صندلی غذا می توانید هنگام غذا خوردن کودک را سرگرم کنید. با بازی هنگام غذا می توانید کودک را تشویق به خوردن بیشتر غذا کنید. همچنین به سادگی به سینی ..
360,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt786
اسباب بازی جغجغه کرم هولی تویز huile toys این اسباب بازی دارای آیینه ,دندان گیر و جغجه های رنگی است. می توان از این بازی برای افزایش مهارت دستان بچه ها استفاده کرد. این کرم 14 سانتی را می توان برای افزایش حس لامسه , شنوایی و هماهنگی میان دست و چشم کودکان استفاده کرد.هولی تویز دارای اسباب بازی های..
320,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: hlt6105
اسباب بازی دايناسور هولی تویز huile toys این اسباب بازی مناسب برای کودکان بالای 12 ماه است و در ساخت آن با توجه به نیاز کودک از رنگ‌های شاد، چراغ‌های جذاب و موسیقی استفاده شده است.طراحی جالب دايناسور کوچولو هولي تويز، به نحوه‌ای است که کودک را جذب خود می‌کند، حرکت دم..
1,100,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT792000
اسباب بازی سفینه فضایی هولی تویز Hola toys اسباب بازی سفینه فضایی هولی تویز یک اسباب بازی پازل آموزشی اشکال 18 تیکه در رنگ‌های گوناگون و با طرح شکل‌های هندسی است  و با قرار دادن پازل اشکال کودک نام رنگ ها، اشکال هندسی و وسایل نقلیه را می آموزد و موجب هماهنگی بین دست و چشم..
685,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT31993
اسباب بازی فرمان آویز هولی تویز Huile Toys تجربه رانندگی برای کودکان از شیرین ترین و جذابترین بازی هاست. همه بچه ها دختر و پسر علاقه خاصی برای رانندگی دارند. کافیست آنها را پشت فرمان رها کنید. اسباب بازی فرمان آویز هولی تویز موزیکال و سرگرم کننده، مخصوص کودکان بالای ۱ سال و یک..
1,300,000تومان
Brand: huiletoys کد کالا: HLT796300
اسباب بازی فکری جهانگرد هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند. این اسباب بازی دارای یک صفحه مربع شکل با شیار های مختلف می باشد. همچنین شامل 3 مانع و وسیله های نقلیه از قبیل کشتی، هواپیما، ماشین و اتوبوس است. این بازی دو نفره بوده و روحیه هم..
545,000تومان
اسباب بازی فکری ماشین فضایی هولی تویز Hola Toys اسباب بازی فکری ماشین فضایی هولی تویز Hola Toys
جدید
Brand: huiletoys کد کالا: HLT8982
اسباب بازی فکری ماشین فضایی هولی تویز Hola Toys بازی های فکری کمک زیادی به رشد و تقویت حواس های پنجگانه کودکان می کند . این سری از اسباب بازی های جدید برند هولی تویز است . این اسباب بازی کودکان ویژگی های ابزار های فضایی را یاد میگیرند و فناوری های هوافضا تصور کرده و بسازند و علاقه ..
1,415,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 130 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات