دسته بندی محصولات
Your Cart

حفظ حریم شخصی

 فروشگاه اینترنتی 1000بازی،  به اطلاعات خصوصی شما، كه از خدمات سايت استفاده مي كنید، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.


 

ما متعهد می شویم، با تدبید و هوشیاری از اطلاعات شخصی شما محافظت کنیم و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی های مدرن امنیتی در سایت 1000بازی نموده ایم تا با اطمینان خرید اینترنتی کنید.

 


   1000 بازی  جهت مراقبت از اطلاعات شما در هنگام خرید، گواهی (SSL  (Secure Socket Layer که نشانه امن بودن انتقال اطلاعات شما در سایت است را از شرکت بین المللی  RapidSSlاخذ و در سایت خود نصب کرده است.   این گواهی، سایت 1000بازی را تا 10.000 دلار بیمه کرده است.  

 

 

  اطلاعاتی شخصی شما مانند: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، آدرس پستی و ...  در پایگاه های داده ما به صورت محرمانه محفاظت می شوند. این اطلاعات فقط برای نگه داری سابقه خرید های شما و در اختیار مدیریت 1000 بازی است و در اختیار هیچ منبع دیگری گذاشته نخواهد شد. 

 شما با انتخاب روش "پرداخت آنلاین" ، به درگاه امن بانک ملت متصل می شوید و اطلاعات بانکی شما فقط در سایت بانک ملت به ثبت خواهد رسید.

 

 

 تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی 1000بازی  يعنی  www.1000bazi.com است. ما با هيچ روش ديگری بجز از طریق آدرسها و تلفن های  رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم


 

 برای تماس با سايت فروشگاه اینترنتی1000بازی ، فقط آدرس های ايميل و شماره های پیامک و تماس ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.

 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات