دسته بندی محصولات
سبد شما

بخور اتاق کودک

دستگاه بخور اتاق کودک

Brand: Hezarbazi کد کالا: hm00-s2
دستگاه بخور سرد مینی حجم 250 میل humidifier دستگاه بخور سرد با قابلیت مرطوب کنندگی هوا می تواند پوست خشک را بهبود بخشد، رطوبت داخل خانه را افزایش دهد. با یک مخزن آب 250 میلی لیتری برای اسپری طولانی مدت بخار و بدون نیاز به پر کردن مکرر آب طراحی شده است. این دستگاه بخور خنک در حین کار صدای بلن..
375,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: hm00-s1
دستگاه بخور سرد مینی چراغ دار حجم 350 میل humidifier دستگاه بخور سرد با قابلیت مرطوب کنندگی هوا می تواند پوست خشک را بهبود بخشد، رطوبت داخل خانه را افزایش دهد. با یک مخزن آب 350 میلی لیتری برای اسپری طولانی مدت بخار و بدون نیاز به پر کردن مکرر آب طراحی شده است. این دستگاه بخور خنک در حین کار صدای..
485,000تومان
Brand: Hezarbazi کد کالا: OR4711R
دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد اورینت Orient تحقیات نشان از این دارد که افزایش رطوبت هوا تاثیر بسیار زیادی روی 85% ویروس ها دارد، و آن ها را نابود میکند. دستگاه بخور سرد دستگاهی است که رطوبت هوا را افزایش می دهد و یا استفاده از این دستگاه ذرات آب و بخار بیشتری به مجرای تنفسی ما وارد میشود. این دستگا..
1,950,000تومان
دستگاه بخور اتاق کودک Laica
** ناموجود **
Brand: Hezarbazi کد کالا: LAC3005
دستگاه بخور اتاق نوزاد Laica کشور سازنده: ایتالیا استفاده: اتاق نوزاد و کودک رنگ بندی: مطابق شکل   ویژگی ها: دستگاه بخور سرد دارای ضمانت نامه ..
215,000تومان
دستگاه بخور سرد طرح کاکتوس مخصوص اتاق کودک Pekamed
** ناموجود **
کد کالا: PKM0002
دستگاه بخور سرد طرح کاکتوس مخصوص اتاق کودک Pekamed  استفاده: در اتاق نوزاد و کودک رنگ بندی: مطابق شکل حجم مخزن:  4 لیتر   ویژگی ها: بخور سرد طرح کاکتوس Pekame..
2,300,000تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات