دسته بندی محصولات
سبد شما

آبچکان شيشه شير مدل ماربل کیکابو Kikkaboo آبچکان شيشه شير مدل ماربل کیکابو Kikkaboo
جدید
Brand: Kikka boo کد کالا: KB020066
آبچکان شيشه شير مدل ماربل کیکابو Kikkaboo یکی از محصولاتی که برای مادران بسیار کاربردی است آبچکان کیکابو مخصوص شیشه شیر و سایر ملزومات کودک می باشد. شما می توانید بعد از هر بار شستشوی شیشه شیر های نوزاد و یا ظروف مخصوص نگهداری شیر خشک آنها را روی آبچکان کیکابو قرار دهید تا به صورت کاملا بهداشتی خ..
798,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB012801
آبچکان و خشک كن شيشه شير کیکابو Kikkaboo یکی از محصولاتی که برای مادران بسیار کاربردی است آبچکان کیکابو مخصوص شیشه شیر و سایر ملزومات کودک می باشد. شما می توانید بعد از هر بار شستشوی شیشه شیر های نوزاد و یا ظروف مخصوص نگهداری شیر خشک آنها را روی آبچکان کیکابو قرار دهید تا به صورت کاملا بهداشتی خش..
545,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB040084
انباره شیر و ظرف ذخیره شیر سه طبقه کیکابو Kikkaboo روش نگهداری غذا بسیار مهم می باشد زیرا با سلامت کودک به طور مستقیم در ارتباط است. انبار غذا کیکابو از مواد مرغوب ساخته شده است. و برای مهمانی، سفر و بیرون از منزل توصیه میشود تا بتوانید به راحتی شیرخشک، میوه، سبزیجات و… را در محیطی استریلی..
315,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0058840
بند پستانک و دندانگیر سیلیکونی کیکابو kikkaboo یکی از لوازم ضروری هر نوزادی دندانگیر است که می بایست در چندین طرح و رنگ داشته باشد. دندانگیر سیلیکونی کیکابو یک وسیله مراقبتی کودکان است و دارای رنگ بندی جذابی است که این امر موجب تقویت الگوهای بصری، لامسه و توانایی اکتشافی کودک می گردد. این مح..
468,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010991
تبدیل توالت فرنگی کودک کیکابو Kikkaboo Toilet seat Hippo تبدیل توالت فرنگی کودک وسیله مناسبی هست برای اینکه کودک به راحتی بتواند روی دهانه توالت قرار بگیرد و برای کودک که بتواند مستقل این کار را انجام بدهد، این تبدیل قابل قرارگیری بر روی تمام انواع توالت فرنگی می باشد و ضد لغزش است .نشی..
710,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010252
تشک بازی پیانو دار و پلی جیم موزیکال طرح MINT کیکابو Kikkaboo تشک بازی پیانو دار و پلی جیم موزیکال کیکابو kikkaboo یکی از بهترین پلی جیم های موزیکال می باشد. این سری از محصولات برای سرگرم کردن نوزاد طراحی و تولید شده اند. شروع استفاده از قسمت تشک بازی این محصول از بدو تولد می باشد. این ..
2,820,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0040091
دستکش دندانگیر نوزادی کیکابو Kikkaboo دستکش دندانى کیکابو برای نوزادان از بدو تولد و به خصوص در دوران رشد دندان بسیار مفید می باشد. دندانگیر می تواند درد لثه کودکتان را تا حد زیادی بهبود ببخشد، بر آمدگی های سیلیکونی روی آن باعث تسکین التهاب لثه ها می شود. هنگام استفاده از دندانگیر برای کودک ..
395,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB015480
دماسنج حمام نوزاد طرح فیل کیکابو Kikkaboo پیش از استحمام نوزاد، ابتدا بهتر است تا دمای آب داخل وان نوزاد را اندازه گیری کنید. زمانی که آب خیلی داغ باشد نباید نوزاد را داخل وان بگذارید. می توانید دمای دقیق را با استفاده از دماسنج مخصوص حمام، بررسی کنید. تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت و غیر سمی اس..
295,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010024
دماسنج حمام و اتاق نوزاد طرح هواپیما کیکابو Kikkaboo پیش از استحمام نوزاد، ابتدا بهتر است تا دمای آب داخل وان نوزاد را اندازه گیری کنید. زمانی که آب خیلی داغ باشد نباید نوزاد را داخل وان بگذارید. می توانید دمای دقیق را با استفاده از دماسنج مخصوص حمام، بررسی کنید. تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت و..
295,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0056243
دندانگیر سیلیکونی طرح اسب تک شاخ کیکابو Kikkaboo التهاب و خارش لثه در این مدت باعث بی قراری نوزاد می شود. برای تسکین در لثه های نوزاد و آرام کردن او می توانید از یک دندان گیر با کیفیت و خوب استفاده کنید. دندانگیرها واقعا کارساز هستند. نوزاد با قرار دادن آن در داخل دهان و جویدن آن، به آن فشار وارد..
280,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0056242
دندانگیر سیلیکونی طرح دایناسور کیکابو Kikkaboo التهاب و خارش لثه در این مدت باعث بی قراری نوزاد می شود. برای تسکین در لثه های نوزاد و آرام کردن او می توانید از یک دندان گیر با کیفیت و خوب استفاده کنید. دندانگیرها واقعا کارساز هستند. نوزاد با قرار دادن آن در داخل دهان و جویدن آن، به آن فشار وارد م..
280,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0056241
دندانگیر سیلیکونی طرح وال کیکابو Kikkaboo التهاب و خارش لثه در این مدت باعث بی قراری نوزاد می شود. برای تسکین در لثه های نوزاد و آرام کردن او می توانید از یک دندان گیر با کیفیت و خوب استفاده کنید. دندانگیرها واقعا کارساز هستند. نوزاد با قرار دادن آن در داخل دهان و جویدن آن، به آن فشار وارد می کند..
280,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB040065
ست بهداشتی 8 تکه نوزاد کیکابو Kikkaboo ست بهداشتی مانیکور نوزاد 8 تکه کیکابو Kikka boo  قابل‌استفاده از بدو تولد، شامل : قیچی، ناخن‌گیر، پواربینی، تب‌سنج، شانه و برس، مسواک انگشتی، سوهان، ناخن‌گیر مناسب برای ناخن گرفتن نوزاد و کودک، دارای سوهان مخصوص برای صاف‌کردن نا..
1,280,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB040063
ست بهداشتی و مانیکور طرح خرسی کیکابو Kikkaboo ناخن های کودک شما بلند می شوند. او اسباب بازی هایش را به دست می گیرد و احتمالا زیر ناخن هایش میکروب جمع خواهد شد. دندان گیرش را به دهان می گیرد و احتمال ورود میکروب به دهانش و حتی زخمی شدن صورتش با همان ناخن های بلند وجود دارد. در نتیجه رسیدگی به وضعی..
595,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB00125
ست شانه و برس نوزاد کیکابو Kikkaboo از آنجا بهداشت و سلامت شخصی نوزاد یکی از موضوعات پر اهمیت در راستای حفظ ایمنی نوزاد میباشد ، در نتیجه شما والدین عزیز باید دقت لازم را در خرید وسایل بهداشتی نوزاد داشته باشید . همچنین میدانید بدن کودکان و نوزادان بسیار حساس و آسیب‌پذیر بوده و مقاومت ک..
445,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB00365
ست شانه و برس کیکابو Kikkaboo از آنجا بهداشت و سلامت شخصی نوزاد یکی از موضوعات پر اهمیت در راستای حفظ ایمنی نوزاد میباشد ، در نتیجه شما والدین عزیز باید دقت لازم را در خرید وسایل بهداشتی نوزاد داشته باشید . همچنین میدانید بدن کودکان و نوزادان بسیار حساس و آسیب‌پذیر بوده و مقاومت کمی در ..
335,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB021250
ست ظروف غذا خوری نوزاد و کودک بامبو کیکابو kikkaboo برای اینکه فرزند شما با اشتیاق غذای خود را میل کند و خیال شما نیز از سالم ماندن غذای آن راحت باشد باید از ظروف مناسب و مرغوبی استفاده کنید. ست ظرف غذا بامبو یک ست زیبا و کامل از برند کیکابو است. جنس این ظروف از بامبو تولید شده است. ظرف غذا ..
985,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB0020065
سرلاک خوری قاشق دار کیکابو Kikkaboo این سرلاک خوری کیکابو تهیه شده از جنس سیلیکونی با کیفیت بالا است. دارای درب پوش است که به شما این امکان را می دهد تا باقیمانده ی خوراکی را داخل سرلاک خوری در یخچال بگذارید. مدل این سرلاک خوری به گونه ای است که به راحتی روی سطح صاف می ایستد. هیچ گونه فشاری ..
585,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010005
شیردوش برقی دوقلو مدل Elia کیکابو Kikkaboo نوزادان تازه متولد شده توانایی مکش زیاد را ندارند در نتیجه این مشکل برای خیلی از مادران پیش می آید. راه حل این مشکل خرید یک شیردوش است. از طرفی برخی از مادرانی که شاغل هستند یا اینکه ساعت هایی را دور از نوزادشان به سر می برند، تمایل دارند تا نوزاد از شیر..
5,850,000تومان
Brand: Kikka boo کد کالا: KB010016
شیردوش برقی دوقلو مدل Nessa کیکابو Kikkaboo نوزادان تازه متولد شده توانایی مکش زیاد را ندارند در نتیجه این مشکل برای خیلی از مادران پیش می آید. راه حل این مشکل خرید یک شیردوش است. از طرفی برخی از مادرانی که شاغل هستند یا اینکه ساعت هایی را دور از نوزادشان به سر می برند، تمایل دارند تا نوزاد از شی..
4,950,000تومان
نمايش 1 تا 20 از 56 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات