دسته بندی محصولات
سبد شما

Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI10105000
ست غذاخوری 3 تکه سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi دارای بشقاب ضد لغزش و تقسیم بندی شده تهیه شده از 100 درصد سیلیکون مرغوب دارای پایه مکش دار چسبنده به میز مناسب برای نوزادان بالای 6 ماه قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی فاقد هرگونه مواد مضر شیمیایی قطر بشقاب 19 سانتی متر می..
805,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI40006
دندانگیر سیلیکونی دست مینیک اوی اوی MinikOiOi دندانگیر سیلیکونی دست مینیک اوی اوی MinikOiOi در رنگبندی متنوع برای نوزاد. دوران دندان درآوردن یک دوران سخت و آزار دهنده برای نوزادان است. ورم، قرمزی و التهاب لثه ها او را کلافه می کند. برخی از بچه ها دچار بی اشتهایی نیز می شوند؛ حتی گاهی تب نیز از عل..
345,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI220004
دندانگیر سیلیکونی پستانکی مینیک اوی اوی MinikOiOi دندانگیر سیلیکونی پستانکی مینیک اوی اوی MinikOiOi در رنگبندی متنوع. دوران دندان درآوردن برای نوزاد بسیار سخت است، والدین نیز به خاطر رنج نوزاد خود ناراحت و پریشان می شوند. با استفاده از دندانگیر می توان به تسکین درد لثه ها در زمان دندان درآوردن کم..
365,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI90001
دندانگیر سیلیکونی کاکتوس مینیک اوی اوی MinikOiOi دندانگیر سیلیکونی کاکتوس مینیک اوی اوی MinikOiOi در رنگبندی متنوع برای نوزاد. دوران دندان درآوردن یک دوران سخت و آزار دهنده برای نوزادان است. ورم، قرمزی و التهاب لثه ها او را کلافه می کند. برخی از بچه ها دچار بی اشتهایی نیز می شوند؛ حتی گاهی تب نیز..
345,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI70055
ست ظرف غذا 3 تکه سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi ست غذاخوری 3 تکه سیلیکونی MinikOiOi شامل : کاسه درب دار سیلیکونی (حجم 450 میلی لیتر) - لیوان سیلیکونی (حجم 180 میلی لیتر)- قاشق سیلیکونی  مناسب برای نوزادان بالای 6 ماه دارای کاسه درب دار سیلیکونی دارای پایه مکش دار چس..
1,250,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI70020
ست غذاخوری 3 تکه سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi ست غذاخوری 3 تکه سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi شامل : بشقاب تقسیم بندی شده سیلیکونی - قاشق سیلیکونی دسته چوبی - پیشبند سیلیکونی دارای بشقاب ضد لغزش و تقسیم بندی شده دارای پایه مکش دار چسبنده به میز دارای قاشق دسته چوبی با سری سیل..
1,350,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI70001
شیردوش دستی سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi شیردوش دستی مینیک اوی اوی MinikOiOi از سیلیکون کامل ساخته شده و بسیار نرم و سبک است, مکش بسیار عالی دارد و با توجه به نرم بودن بافت سیلیکون، کاملا به بدن می چسبد و شیر را مکش میکند بدون ایجاد حساسیت و ساخته شده در کشور ترکیه است  ..
595,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI230009
قاب پستانک نوزاد مینیک اوی اوی MinikOiOi قاب پستانک نوزاد مینیک اوی اوی MinikOiOi به گونه ای است که به خوبی پستانک را محافظت می کند و امکان آلوده شدن پستانک به هیچ عنوان به وجود نخواهد آمد. وقتی می خواهید بیرون از منزل بروید؛ می توانید پستانک را داخل قاب بگذارید و درون ساک لوازم نوزاد قرار دهید.&..
530,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI40010
قاشق تمام سیلیکونی نوزاد مینیک اوی اوی MinikOiOi قاشق تمام سیلیکونی نوزاد مینیک اوی اوی MinikOiOi در رنگ های متنوع. خریدن ظروف و ملزومات مخصوص غذاخوری برای نوزاد بسیار مهم است، لوازم نوزاد از مواد اولیه ی مرغوب تهیه می شوند و خطری برای سلامتی او ندارند. البته این نکته ی مهم در خصوص برندهای معتبر ..
265,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI60058
قاشق و چنگال سیلیکونی دسته چوبی مینیک اوی اوی MinikOiOi قاشق و چنگال سیلیکونی دسته چوبی در رنگ های متنوع. خریدن ظروف و ملزومات مخصوص غذاخوری برای نوزاد بسیار مهم است، لوازم نوزاد از مواد اولیه ی مرغوب تهیه می شوند و خطری برای سلامتی او ندارند. البته این نکته ی مهم در خصوص برندهای معتبر صدق م..
440,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI00103
لیوان نی دار و اسنک خوری سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi لیوان نی دار و اسنک خوری سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi به صورت دومنظوره طراحی شده است. درصورت قرار گرفتن درپوش اسنک خوری بر روی لیوان ، میتوانید خوراکی های جامد ریز را داخل آن ریخته و به کودک بدهید. کودک میتواند به راحتی دست خود را داخل..
625,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI10001
پستانک سیلیکونی عروسک دار مینیک اوی اوی MinikOiOi پستانک سیلیکونی عروسک دار مینیک اوی اوی MinikOiOi پستانک دارای ابعادی مناسب برای نوزادان از بدو تولد است. تهیه شده از 100 درصد سیلیکون، بدون مواد سمی و مضر، پلاستیک، لاتکس، BPA، PVC و فتالات است. پستانک سیلیکونی مناسب برای دوران دندان درآوردن نوزا..
745,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI30008
پستانک میوه خوری مینیک اوی اوی MinikOiOi پستانک میوه خوری مینیک اوی اوی MinikOiOi در رنگ های متنوع. شما می توانید تکه های یک یا چند میوه را داخل پستانک بریزید تا نوزاد با مکیدن و گاز زدن پستانک، آب و عصاره ی آن را میل کند. از مزایای ویژه ی استفاده از پستانک میوه خوری نوزاد این است که دیگر نگران پ..
535,000تومان
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI80002
کاسه چسبان درب دار سیلیکونی مینیک اوی اوی MinikOiOi کاسه چسبان درب دار سیلیکونی مینیک اوی اوی در رنگ های متنوع. خریدن ظروف و ملزومات مخصوص غذاخوری برای نوزاد بسیار مهم است، لوازم نوزاد از مواد اولیه ی مرغوب تهیه می شوند و خطری برای سلامتی او ندارند. البته این نکته ی مهم در خصوص برندهای معتبر صدق ..
790,000تومان
ظرف غذای پازلی مینیک اوی اوی MinikOiOi ظرف غذای پازلی مینیک اوی اوی MinikOiOi
پیش سفارش
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI50053
ظرف غذای پازلی مینیک اوی اوی MinikOiOi ظرف غذای پازلی MinikOiOi تشکیل شده از 3 تکه ظرف غذا مجزا در دو رنگ مختلف که در کنار هم تشکیل یک بشقاب کامل را می دهند قطر بشقاب به صورت کلی و در کنار هم 19 سانتی متر می باشد دارای پایه بادکش برای چسبیدن کاسه به میز غذای کودک که از چرخش و افتادن ظرف جلوگ..
750,000تومان
پیشبند سیلیکونی منعطف مینیک اوی اوی MinikOiOi پیشبند سیلیکونی منعطف مینیک اوی اوی MinikOiOi
پیش سفارش
Brand: MinikOiOi کد کالا: MKI20005
پیشبند سیلیکونی منعطف مینیک اوی اوی MinikOiOi مناسب برای کودکان 6 ماه به بالا جنس سیلیکونی 100% با بافت بسیار نرم و قابل انعطاف دارای کمربند سیلیکونی قفل شونده در پشت کودک دارای پاکت جهت جمع آوری غذای ریخته شده از دهان کودک شستشو آسان، ضدآب و مقاوم در برابر لک قابلیت تنظیم سایز پشت ک..
695,000تومان
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات